North Mountain

Pomysł na stworzenie North Mountain zrodził się w naszych głowach na jednym z górskich szlaków. Już nie pamiętamy czy były to Tatry, Alpy czy może Beskidy. W górach spędzamy tak dużo czasu, że łatwo nam się w tym wszystkim zagubić i zatracić.

Wiemy natomiast jedno, góry to nasza pasja, miłość i to bardzo często nieodwzajemniona. Góry nas nie rozpieszczają, bardzo często traktują po macoszemu. Mróz, deszcz, śnieg, zimny wiatr wyciągający z nas resztki energii. To wszystko co sprawia, że z niewyjaśnionych przyczyn czujemy motywację, głód do górskiej wędrówki, zdobywania szczytów i osiągania nowych celów, które sami przed sobą stawiamy bardzo często nie wiedząc o tym co nas tak naprawdę tam czeka.

Nagrodą jest to czego nikt inny w tym samym czasie nie przeżywa, emocje tu i teraz razem z nami na górskim szlaku. Nagrodą jest właśnie ta chwila, w której czujemy, że jest ciężko, że nie mamy już sił, a mimo to pokonujemy słabości i osiągamy zamierzony wcześniej cel.

Góry to nasza pasja, nasza miłość. To właśnie dla takich ludzi jak My stworzyliśmy North Mountain.

Nie jesteśmy kolejną marką zegarków czy bransoletek. Nie jesteśmy nawet marką sportowych gadżetów, z która tak łatwo nas pomylić. North Mountain to coś więcej. To małe logo, przedstawiające górki szczyt to właśnie Ty. To Twoja pasja, miłość. Za każdym razem spoglądając na nie wiesz, że to właśnie tam jest to miejsca, ta chwila, gdzie wszystkie problemy znikają - są nieważne.

Wspominasz, planujesz, z tęsknotą pamięcią wracasz w te miejsca, gdzie było ciężko. Bardzo często niebezpiecznie, gdzie krew mroziła się w żyłach, a adrenalina napędzała do działania. Tam, gdzie byłeś właśnie sobą z dala od wszystkiego.

North Mountain powstało dla Nas. Dla ludzi z pasją i miłością do gór.

Nasze produkty również można znaleść na aukcjach internetowych Allegro.pl - northmountain

North Mountain Polska
DOIT. SP. Z O.O.
Rybnik
NIP: 6423195095
Kapitał Zakładowy: 10.000 PLN

Rejestracja Nowego Konta