Wyjątkowy

Tworzymy wyjątkową markę dla wyjątkowych ludzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak w dzisiejszym świecie jest ważne wyrażanie własnej osobowości. 

Nasze zegarki powstały z myślą o eleganckich kobietach i pewnych siebie mężczyznach.

Dzięki zegarkom North Mountain zaakcentujesz swoją obecność w pracy, w biurze, wśród znajomych. Pomożemy Ci zwiększyć Twoją pewność siebie, realizować marzenia i cele.

Wypełniony Symboliką

Jesteśmy charyzmatyczną marką. Nasza nazwa i logo symbolizuje drogę na szczyt, pełną trudów i wyzwań, której wierzchołek zdobywają tylko najlepsi i najwytrwalsi. 

Nasze zegarki powstają po to, żeby inspirować, przypominać jak ważne w życiu jest podejmowanie wyzwań i ich realizacja mimo przeciwności losu. 

Górskie szczyty są symbolem naszych życiowych trudów i celów do zdobycia. Zegarki North Mountain będą Ci o tym przypominać każdego dnia.

Czas North Mountain

Razem z Tobą piszemy twoją historię. Dla Nas jesteś najważniejszy. Dbamy o twój styl każdego dnia, podczas każdej okazji, przypominając Ci, że to Twój czas. Czas na Twój sukces, czas podejmowania decyzji, czas realizowania życiowych planów i marzeń. 

Zostając członkiem naszej rodziny stajesz się kimś wyjątkowym, kimś kto wie jak w życiu jest ważny czas, czas na marzenia i czas na zdobywanie celów, stajesz się kimś kto wie jak wiele trudu i wyrzeczeń potrzeba na ich realizację.

Rejestracja Nowego Konta